akp hükümetinin "en" leri...

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  akp hükümetinin "en" leri...

ankara altındağ belediye başkanı veysel tiryaki, partisinin politikalarını sert bir dille eleştirdi. tiryaki, ‘işi ehline vermiyoruz. en olmaması gereken adamlar vali yapıldı. milli eğitim’in yapamadığını ben yapıyorum’ dedi.

en olmamasi gereken adam vali oluyor
tiryaki, özellikle merkezi yönetimin atadığı valileri eleştirerek ‘güzel giden şeyler böyle ustalık dönemlerinde sıkıntılı olmaya başlıyor. çıta yükselince üzerine koymak daha riskli. bizim vali arkadaşlar vardı. diyelim ki 10 tane adam var. onların hangisi vali olması lazımsa bir bakıyoruz en olmaması gereken adam vali olmuş’ dedi.

20 tane okul yaptirdim
görevlendirilen kişilerin her zaman işlerinin ehli olmadığı eleştirisinde bulunan tiryaki, ‘altındağ belediyesi’nin su alacak parası yoktu. 100 trilyon borcu vardı. şu anda 20 tane okul yaptırıyoruz. şunun için söylüyorum. türkiye'de insanlar emaneti ehline veremiyor. bizim dinimizin gereğidir.’ şeklinde konuştu.

1 ayda 6 kilo verin, tatile kadar bir beden incelin!
benim tarikatim benim cemaatim..
‘benim adamım, o benim tarikatım, öbürü benim cemaatim, öbürü bilmem ne sonra memleketin haline bak. belediye başkanı seçerken belediye başkanı seçersin. ne hemşehri derneğine bir adam seçiyorsunuz, ne bilmem ne okul müdürü seçiyorsunuz’ diyen tiryaki milli eğitim bakanlığı’nın çalışmalarını eleştirerek, ‘işte bakın burası türkiye cumhuriyeti'nin başkenti. baksanıza kaç tane başkent var böyle. gidin bir bakın. şu anda ankara'da sınıflar 60 ortalamasına sahip. 60 kişi. yok böyle bir şey. spor salonu yok, yüzme havuzu yok’ dedi.

Bravo  

Sandro

04 Tem 2012 20:27

Mesaj Gönder

en.........
en.........
en.........

küfür etmek çok güzel bişey  

madam nitrik

04 Tem 2012 20:52

Mesaj Gönder

yeni gördüm bunu ya, montajdır kesin Surprised  

Sandro

08 Nis 2013 23:52

Mesaj Gönder

biraz kıskanıyorsunuz gibi geiyor bana bu hükümeti  

Hallertau

09 Nis 2013 00:01

Mesaj Gönder

2012 gelişme raporu: anadolu kaplanları'nın türbanlı eşleri bmw,mercedes ciplerde, yeni laik kadınlar linea ve skodalarda  

r o m

09 Nis 2013 09:25

Mesaj Gönder

lan valla bu duzeni kim kurmussa ne guzel kurmus arkadas Very Happy

adamlari bize hizmet etsinler diye biz seciyoruz
insan olarak oyle bir duzen kurmusuz yani Very Happy
ama misal bu daha az skiyor
hic olmazsa biraz bana da hizmet ediyor vs diye seviniyoruz

cok akilli adammis bu devlet mevlet vs yapisini kuran kimse ya Very Happy  

seftali

09 Nis 2013 09:33

Mesaj Gönder

vay mnkym Very Happy

tayyip konusuyor simdi
dasak gecti resmen
kisik sesiyle kemalle Very Happy

diyor
kemal kilicdaroglu chp nin basinda oldugu surece bizim secim kazanmak icin zamana ihtiyacimiz yok Very Happy
herhangi bir zamanda yapabiliriz  

seftali

09 Nis 2013 11:20

Mesaj Gönder

"sayın bahceli hain görmek istiyorsa bu millete ödettiği 231 milyar liraya baksın, sonra da aynaya baksın"  

Emreciksin

09 Nis 2013 11:35

Mesaj Gönder

emre sen bu gidişle akp'ye oyunu atarsın.
tayyip'in bunu karşısında bir muhatap olmadan rahatça söyleyebiliyor, tayyip'in bize ödettiği milyarlara ne demeli?

bu millete haydutluk yapmışları ortaya çıkarmanın çok basit bir yöntemi vardır üstadım. bir adamın yaptığı işe bakılır, bir de o işin karşılığı olan kazanca.

şimdi tekrar düşünelim.  

r o m

09 Nis 2013 11:49

Mesaj Gönder

http://tr.scribd.com/doc/2446725/suc-maknes-recep-tayp

Razz  

seftali

09 Nis 2013 11:56

Mesaj Gönder

yanlı site
Razz  

Sandro

09 Nis 2013 11:59

Mesaj Gönder

r o m demiş ki:
emre sen bu gidişle akp'ye oyunu atarsın.
tayyip'in bunu karşısında bir muhatap olmadan rahatça söyleyebiliyor, tayyip'in bize ödettiği milyarlara ne demeli?

bu millete haydutluk yapmışları ortaya çıkarmanın çok basit bir yöntemi vardır üstadım. bir adamın yaptığı işe bakılır, bir de o işin karşılığı olan kazanca.

şimdi tekrar düşünelim.

valla yerel seçimlerde atıcam orası kesin, son seçim chp'ye atanların cogusu da akp'ye atıcak zaten tekirdağ'da.

genel seçimlerde şimdilik hiç bi partiye atmayı düşünmüyorum.  

Emreciksin

09 Nis 2013 12:06

Mesaj Gönder

- emre sen kime atıcaksın ?
+ akp'ye atıcam abi.
- niye ?
+ ee köprülerde felan yazıyor ya, istikrar var.
- istikrar senin neyine vesayet..............  

Emreciksin

09 Nis 2013 12:08

Mesaj Gönder

emreciksin demiş ki:

valla yerel seçimlerde atıcam orası kesin, son seçim chp'ye atanların cogusu da akp'ye atıcak zaten tekirdağ'da.

genel seçimlerde şimdilik hiç bi partiye atmayı düşünmüyorum.

doğru anlamışım o zaman paylaşımını.
at tabi, atmak ayıp bir şey değil.
tekirdağ'ın nasıl bir yer olduğunu bilmiyorum ben,gitmedim görmedim.
oradaki belediye chp'nin ise kapısına dayanıp hesap sormamanız sizin hatanız.

benim bu belediyecilik tırı vırılarında baz aldığım şey yaşadığım kent ranta açılmış mı? açılmamış mı? ulaşım aksamadan kolay ve ucuza sağlanıyor mu? sağlanmıyor mu? 10 liralık daire yine 10 liradan mı satılıyor? yoksa 500 liradan mı? ve son olarak da yeşillik alanlar geliyor.  

r o m

09 Nis 2013 12:19

Mesaj Gönder

r o m demiş ki:

doğru anlamışım o zaman paylaşımını.
at tabi, atmak ayıp bir şey değil.
tekirdağ'ın nasıl bir yer olduğunu bilmiyorum ben,gitmedim görmedim.
oradaki belediye chp'nin ise kapısına dayanıp hesap sormamanız sizin hatanız.

benim bu belediyecilik tırı vırılarında baz aldığım şey yaşadığım kent ranta açılmış mı? açılmamış mı? ulaşım aksamadan kolay ve ucuza sağlanıyor mu? sağlanmıyor mu? 10 liralık daire yine 10 liradan mı satılıyor? yoksa 500 liradan mı? ve son olarak da yeşillik alanlar geliyor.

baz aldığın kriterlere göre tekirdağ'da yaşasan sen de bu chp'ye bi daha oy atmazdın emin ol.  

Emreciksin

09 Nis 2013 12:30

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22   Sonraki