vali: pkk'lı buldun mu keseceksin

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  vali: pkk'lı buldun mu keseceksin

vali: pkk'lı buldun mu keseceksin
dha

elazığ valisi muammer muşmal, bir süre önce bingöl'de ormanda kesim yaparken pkk'lı teröristlerin saldırısında yaralanan orman işçilerine, "siz onları kesmezseniz onlar sizi keserler. buldun mu keseceksin" dedi. elazığ fırat tıp fakültesi hastanesi'nin acil bölümünün açılışına katılan vali muşmal, bir süre önce bingöl'de pkk'lıların saldırısında yaralandıkları için tedavi gören 4 işçiyle karşılaştı. aynı saldırıda 4 işçinin de öldüğünü hatırlatan vali muşmal, yaralılardan müteahhit şerafetin aslan'a, "daha önce hiç karşılaştınız mı? siz onları kesmezseniz onlar sizi keser. buldun mu keseceksin" diyerek öğütte bulundu.

kaynak: milliyet gazetesi  

otur bi konusalim

20 Haz 2007 12:02

Mesaj Gönder

doğanın kanunu K?zg?n  

ozer

20 Haz 2007 12:03

Mesaj Gönder

oh  
fotoğrafı yok

y 0 k

20 Haz 2007 12:03

Mesaj Gönder

erdemerdemerdem demiş ki:
2 gun önce varıd milliyette

konu kaç gün önce gazetede yaynlandıgı değil ayrıca sürekli nette milliyet okuyorum hiç rastlamadım  

otur bi konusalim

20 Haz 2007 12:06

Mesaj Gönder

doru sölemiş topraam yaaa kim tutar seni çok doruuu Neutral  
fotoğrafı yok

nonnik

20 Haz 2007 12:06

Mesaj Gönder

az bile söylemiş...  

Enjoy

20 Haz 2007 12:11

Mesaj Gönder

gayet yerinde bi laf olmuş  

DivideByZero

20 Haz 2007 12:15

Mesaj Gönder

peki bu olaylar karşısında güvenliği vali bu şekilde mi sağlamalı yoksa koooskoca türkiye cumhuriyeti devleti ve ordusu adam gibi bi yöntemlemi sağlamalı  

otur bi konusalim

20 Haz 2007 12:15

Mesaj Gönder

bebe buell demiş ki:
oradaki yerli halkla pkk lıyı nası ayırt edeceklermis acaba? unıforma mı gıyıyo pkk?? butun kurtlerı kesın dıemedıklerı ıcın pkk dıolar gerilla savasından bahsedıorus burda pkklının alnında yazmıo pkklı olduu dagda sılahıyla gezıo koye ındıınde sılahsız bu acıklamasını munasıp bı yerıne soksun o vali

adamlar 4ünü yaralamış 4 ünü öldürmüş
bi de üste pkk kimliği mi gösterselerdi
alla alla K?zg?n  
fotoğrafı yok

ACCESSDENIED

20 Haz 2007 12:16

Mesaj Gönder

vali bu sözü söyledi diye ona kızmalı mıyız yoksa valiye bunu söylettirenleremi kızmalıyız  

otur bi konusalim

20 Haz 2007 12:17

Mesaj Gönder

kerem can demiş ki:
peki bu olaylar karşısında güvenliği vali bu şekilde mi sağlamalı yoksa koooskoca türkiye cumhuriyeti devleti ve ordusu adam gibi bi yöntemlemi sağlamalı

ordu boş durmuyo herhalde, bunu hergün çıkan şehit haberlerinden anlaman gerekli. ordu her yere nasıl yetişsin. adamlar ormana girmiş, ağaç kesen masum nsaları öldürmüş yazıyo dimi haberde.

abi nasıl bi mantıktır sizdeki anlamıyorum ben!  

caper

20 Haz 2007 12:18

Mesaj Gönder

futtu demiş ki:
yauv saçma sapan konuşmayın,

pkklılar "işçi"lere saldırmış, 4 kişiyi öldürmüş..

bu adamları keseceksin diyene bile laf ediyosunuz..

onlara dokunmamıştır da ondan. bi tanesinin akrabasını öldürseler bak neler diyorlar. bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığı. t  

WHooPS

20 Haz 2007 12:18

Mesaj Gönder

sağolun ne demek istediğmi ne güzel anlamışsınız brawo  

otur bi konusalim

20 Haz 2007 12:19

Mesaj Gönder

azını burnunu dağıtıp, sıcak suyla haşladıktan sonra pişen kısımları yavaş yavaş kesiceksin...
kan kaybedince gebermeden iki dakka önce üzerine tuz dökeceksin
sonra da bi zahmet taksime getirip sallandıracaksın

bu daha iyi oldu
oh  

En son Besincimevsim tarafından 20 Haz 2007 12:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Besincimevsim

20 Haz 2007 12:20

Mesaj Gönder

kafamız dagdaki teroristle aynı mantıkla çalışmayamı başladı ne  

cEvApSıZçAğRı

20 Haz 2007 12:20

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16   Sonraki